TESİS ŞEFİ (ADAYI)

Tesis şefi (adayı) oryantasyon programı

Program beş modülden oluşmaktadır.

Modül içeriklerini ilgili sekmelerde bulabilirsiniz.

TESİS ŞEFİ (ADAYI) ORYANTASYON PROGRAMI  5 gün
I Tesis içi iş güvenliği 1 gün
II Beton üretimi 1 gün
III Beton sevkiyatı 1 gün
IV Betonu taşımak 1 gün
V Betonu pompalamak 1 gün

Daha detaylı bilgi almak için;

Timuçin Özsöylev

Mob : 0532-4161387

 

 

TESİS ŞEFİ ORYANTASYON PROGRAMI

Hazır beton bir çok farklı disipline açık bir sektördür. Bu alanda çalışan yöneticiler genellikle inşaat, makine, maden, işletme vb disiplinlerden gelmektedir. İstisnai olarak saha tecrübesi ile kendini yetiştirmiş ve kanıtlamış operatörler bile üst yönetimlere kadar çıkabilmekte ve hatta hazır beton şirketlerinde genel müdür olabilmektedir.

Okulu yeni bitirmiş veya başka alandan hazır beton sektörüne yeni giren yönetici adayları başlangıçta hangi zorluklarla karşılaşmaktadır?

Genel fakat temel bilgi eksikliği ile verilen yanlış kararlar, atılan yanlış adımlar yani bu acemilik şirketlere neye mal olmaktadır!

Bazı büyük beton şirketleri yeni personel için kendi bünyelerinde eğitimler düzenlemekte veya onları zaman içinde bir çok farklı konu için şirket dışında eğitimlere yollamaktadır.

Her şirketin iş yönetimi, makine parkı veya çalışma ortamı farklı olabilir. Ancak, tüm yönetici adaylarının bilmesi gereken sektöre ait ortak konular bulunmaktadır.

 

KAR BETON

In addition to the regular trainings for concrete pump operators and truck mixer drivers we have made together for years, first time we conducted for the new candidates ‘plant chief program‘ as a management trainee. (Dec, 2021).

newNews—————
Scroll to top
Call Now Buttonhemen ara